Hakkımızda
2005
CGL Lojistik

Biz Kimiz

2005 yılında atılan sağlam temelleri üzerine inşa edilmiş olan CGL Lojistik, taşımacılık sektöründe sürekli büyüme ve gelişme göstermektedir. İleriye dönük bakış açımız ve çağdaş uygulamalarımızla, Kara, deniz, hava taşımacılığı ve gümrük hizmetleri alanlarında faaliyet gösteriyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz olarak belirleyen hizmet anlayışımızla, sektörün lider firmalarından biri olma yolunda hızla ilerliyoruz.

 

Müşteri beklentilerinin her geçen gün arttığı, değişik ulaşım araçlarını kıyaslama şansına sahip olduğu günümüzde, müşteri ihtiyaçlarına hızlı ve ekonomik bir yanıt vermek bir gereklilik haline gelmiştir. CGL Lojistik olarak, hızlı ve etkin lojistik yönetimi ile bu gerekliliği yerine getiriyoruz.

Vizyon

Vizyonumuz

Rekabetçi standartları belirleyerek, lojistik sektöründe farklılık ve liderlik yaratmayı hedefliyoruz. Müşteri beklentilerini her zaman bir adım öteye taşıyarak, üstün bir hizmet kalitesi sunmayı amaçlıyoruz. Üstünlük sağlama araçlarında farklılık yaratmayı hedeflerken, sektörde kalıcı bir iz bırakmayı vizyonumuz olarak belirliyoruz.

Misyon

Misyonumuz

Sektöre değer katan ve maliyet etkinliği sağlayan yenilikçi çözümler sunmayı hedefliyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı, güvenilir ve ekonomik hizmetlerle yanıt verirken, onların iş süreçlerini kolaylaştırmayı ve memnuniyetlerini en üst seviyeye çıkarmayı amaçlıyoruz.

Avantajlar

Avantajlarımız

Taşımacılığın firmaların pazar yaratma, satış artırma ve rekabet stratejileri içinde vazgeçilmez bir konumda olduğunun bilincindeyiz. CGL Lojistik olarak, lojistik operasyonları iyi modelleyen ve altyapısını sağlam kuran bir şirketiz. Müşterilerimize hızlı, düşük maliyetli hizmetler sunma ve güçlü ilişkiler kurma konusunda avantajlar sağlıyoruz.

CGL Lojistik, endüstriyel şirketlerin tekstil, gıda, mermer, kimyasal hammadde, otomotiv ve yedek parçaları gibi çeşitli yüklerinin tüm taşımacılık işlemlerini titizlikle yürütmekte ve kusursuz bir hizmet sunmaktadır. Global çapta sağladığımız lojistik hizmetlerle, müşterilerimizin iş süreçlerinde verimliliği artırmaya ve onların küresel pazarda rekabet gücünü yükseltmeye yardımcı olmaktayız.