Havayolu Taşımacılığı

Havayolu Taşımacılığı

CGL Lojistik, havayolu taşımacılığı hizmetlerimiz;
Sivil havacılık genel müdürlüğünden (SHGM ) ve Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği (IATA) tarafından akredite edilmiş yetkili hava kargo acentesidir. CGL Lojistik, ticari veya zati malzemelerin hızlı ve güvenli bir şekilde taşınması için havayolu taşımacılığı hizmeti sunar.

Genel kargolar, tehlikeli kargolar, bozulabilir kargolar, standart dışı ağırlığa ve ölçülere sahip kargolar, değerli kargoların tümünü havayolu ile taşınması hizmetini sağlamaktadır. CGL Lojistik, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun özelleştirilmiş hizmetler sunar. Şirket, müşterilerinin ürünlerinin zamanında ve güvenli bir şekilde teslim edilmesini sağlamak için kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunar. Bu hizmetler arasında, yükün göndericiden alınması, paketlenmesi , etiketlenmesi ve bütün elleçleme süreçlerinden geçesi, ürünlerin hedef destinasyona teslim edilmesi, gümrük işlemleri ,depolama, sigorta ve izleme hizmetleri bulunur.

CGL Lojistik, uluslararası ticarette önemli bir rol oynayan havayolu taşımacılığı hizmetlerini de sunar. Şirket, dünya genelinde birçok havayolu şirketiyle işbirliği yaparak, müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun havayolu taşımacılığı hizmetlerini sağlar. tarifeli yolcu ve kargo seferleri yanı sıra, charter hizmeti de vermektedir.

CGL Lojistik, müşteri memnuniyetine büyük önem verir ve müşterilerine kapsamlı ve profesyonel hizmetler sunar. Şirket, müşterilerinin ürünlerinin güvenliği ve zamanında teslimatı konusunda titizlikle çalışır ve müşterilerinin beklentilerini karşılamak için sürekli olarak hizmetlerini geliştirir.

CGL Lojistik, havayolu taşımacılığı hizmetleri konusunda uzmanlaşmış bir lojistik şirketidir. Şirket, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun özelleştirilmiş hizmetler sunar ve müşteri memnuniyetine büyük önem verir. CGL Lojistik, güvenilir, hızlı ve verimli bir havayolu taşımacılığı hizmeti sunarak müşterilerinin lojistik ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olur.

Güçlü Bağlantılar, Güçlü Sonuçlar

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bizi arayın

0212 558 0 355