Lojistik Hizmetleri

Lojistik

Lojistik Hizmetleri

CGL olarak;Lojistiğin gerekliliklerinin en başında doğru taşıma metodunun kullanılmasıdır. Taşınacak ürünlerin varış destinasyonu yolculuğundan fiziksel koşullar düşünülerek optimum taşıma yöntemi tercih edilmelidir. Bir ürünün taşıma yöntemi şecilerken sadece navlun ücretleri değil ürünün cinsine, raf ömrüne, envanter ihtiyaç durumuna hacmine,ağrılığına ve diğer tüm fiziksel koşullar düşünülerek uygun olacak en iyi taşıma yöntemlerinin belirlenmesinde müşterilerine lojistik çözüm hizmeti sunmaktadır.

Avrupa, Asya ve Afrika ortasında stratejik bir coğrafi konumda bulunan ülkemizde lojistik sektörünün önemi giderek artmaktadır. Ülkemizin coğrafi konumunu düşünerek taşıma modalarını birleştirme ve ürünlerin alıcıya varıncaya kadar olan bütün süreci yöneterek çok modlu taşıma (multimodal) hizmetleri sunmaktadır.

Dünyanın bir çok ülkesindeki parterlerimiz ile ve Afrika, Ortadoğu, Orta asyadaki ofislerimiz ile müşterimize lojistik hizmetlerinin bir bütün şeklinde sunmaktadır.

CGL GRUP içerisinde lojistik hizmetleri, gümrükleme, dış ticaret, kurye taşımacılığı, serbest depolama hizmetleri ayrı ayrı veya bir bütün olarak müşterilerine sunmaktadır.

Kaybolan zamanı güçlü bağlantılar ve güçlü sonuçlar ile yeniden kazanın.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bizi arayın

0212 558 0 355